רותם הרשקו, מנהל אמזון גלובל ו- דב קוטלר, מנכ"ל בנק הפועלים | צילום: אביב גוטליב

בנק הפועלים הכריז הבוקר על שיתוף פעולה חדש עם ענקית המסחר האלקטרוני אמזון, במסגרתה תעניק הבנק ללקוחותיה הצרכנים הטבות בפלטפורמת המסחר, תוך התמקדות בחנויות המופעלות על ידי אנשי עסקים מלקוחות הבנק

בנק הפועלים הכריז הבוקר על תוכנית ארוכת טווח לשיתוף פעולה עם אמזון, שמטרתה לחזק את מעמדה של ישראל בסחר המקוון העולמי. זאת, בהמשך לפגישה שנערכה בשבוע שעבר בתל אביב בין הנהלת בנק הפועלים בראשות מנכ”ל הבנק, דב קוטלר, לבין משלחת בכירה של אמזון העולמית בהובלת רותם הרשקו, מנהל אמזון גלובל.

שיתוף הפעולה בין החברות צפוי להתמקד בשני תחומים מרכזיים: הצעת ערך ייחודית ללקוחות עסקים קטנים ובינוניים מתאימים הפועלים ב- Amazon.com, ומתן הטבות למחזיקי כרטיס אשראי של בנק הפועלים בגין קניות ב- Amazon.com, בסמיכות לאירועי המכירות הגדולים של אמזון.

מנכ”ל בנק הפועלים, דב קוטלר, אמר כי “בנק הפועלים זיהה את פוטנציאל הצמיחה המשמעותי של ענף הסחר האלקטרוני העולמי ואת הערך הנוצר לעסקים להתחיל לייצא לעולם בקלות, וכן ערך לצרכנים. בשנת 2019 פעלו בנק הפועלים ואמזון על מנת לספק יתרונות ייחודיים ללקוחות פרטים ועסקים קטנים ובינוניים באמצעות מבצעים ותמריצים שונים. בעקבות הצלחת הפעילות, בנק הפועלים יחד עם אמזון ישתפו פעולה בשנתיים הבאות להציע מוצרים, שירותים ויתרונות בעלי ערך מוסף ללקוחות פרטים ועסקים קטנים ובינוניים”.

הכתבה פורסמה לראשונה במהדורת 'בחזית הכלכלית' במייל. להרשמה:

מנהל אמזון גלובל, רותם הרשקו, אמר: “אנו ממוקדים בחיפוש מתמיד אחר שיפור חווית הלקוח וההכרזה היום היא צעד נוסף בתהליך זה. אנו שמחים לעבוד עם בנק הפועלים בכדי לספק יתרונות חדשים ומרגשים ללקוחות בישראל”.

נזכיר כי בחודשים האחרונים נכנסה אמזון רשמית לישראל, עם השקת האתר החדש שלה בעברית. היקף העסקאות בו היה נמוך בהרבה מהציפיות ועל מנת להציל את המצב הכריזה אמזון על שירות המשלוחים החינמי שלה לרוכשים בסכום גבוה מ-49 דולר. מבצע שעדיין בתוקף.

במקביל, כפי שדווח לאחרונה כאן ב’סמארט מגזין’, הפחיתה החברה משמעותית את עמלות ההמרה של מטבעות חוץ ברכישות באתר – ופתחה הלכה למעשה זירה ישירה מול חברות האשראי הישראליות.

אולי יעניין אותך גם:

הכתבה פורסמה לראשונה במהדורת 'בחזית הכלכלית' במייל. להרשמה:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

התחדשנו בעמוד פייסבוק

ושוב זאנוויל עם אתגרים מסוכנים על הבמה • צפו

רולי דיקמן בקליפ געגועים על הדור שאינו – “ימים יפים”

חובה צפייה! השלום זכר של כל ענקי הזמר

“אנא בכח”: ראש העיר בדואט עם פרחי הרא”ם

LIVE: תפילה היסטורית להנצל מהקורונה

מוישי רוזנברג מבקש: “וקבץ נדחינו”!

אהר’לה סאמט באלבום: אוירא דארץ ישראל

“יעדער זינגט”: דודי קנופלר עם להיט פורימי

“קיימו וקיבלו”: רולי דיקמן מפתיע באידיש

תורה פארשטאנד: גרשי אורי ושרוליק קלצקין

“וישמיענו”: משה קאליש בלחן חדש

ניגון לעלוב: החדש של סאמט, דסקל ומלכות

מעוניין לפרסם בסמארט-מגזין?

שלח לנו פרטים ונחזור אליך בשמחה!

תחזית מזג האוויר

סגירת תפריט

רגע לפני שאתה עוזב,

רצינו לעניין אותך ב-3 הכתבות החמות באתר

הרשם עכשיו ל'בחזית' לקבלת החדשות החמות ישירות למייל