לצד חוסר הוודאות שאופפת את כולם בימים אלו, והנחיות חדשות למיגון מפני הקורונה, מרגש לראות כיצד בציבור החרדי מחפשים את הדרכים השונות להדר במצוות ולצבור עוד זכויות לטובת כלל עם ישראל.

 

במוקד מערך הכשרות של בד”ץ מהדרין הרב רובין שליט”א, חשים את העלייה המשמעותית בקרב עם מקדשי שביעי, כאשר בימים האחרונים רבו הטלפונים עם שאלות אודות מזגנים ללא חשש גרמא. בעקבות דרישת הציבור, פועלת ענקית המיזוג, ‘אלקטרה’, להוציא פרסומים ממוקדים עם דגמים של המזגנים – המחולקים לפי קטגוריות על מנת שהצרכנים יבחרו במה שמתאים להם. 

 

מזגנים עיליים עם מצב שבת מובנה: דגם אלקטרה פלטינום ודגם אלקטרה AA.
מזגן עילי עם התקן שבת-טק: דגמים אלקטרה A, אלקטרה מקס, אלקטרה טופ, אלקטרה AAA אינוורטר, אלקטרה קלאסיק אינוורטר, אלקטרה פלטינום אינוורטר.

מזגן מיני מרכזי עם מצב שבת מובנה: אלקטרה EMD סמארט, אלקטרה EMD A SQ, אלקטרה קומפקט סמארט, אלקטרה ג’מייקה סמארט.

 

ערב חג הפסח זה הזמן לחדש את המזגנים בבית ולרכוש מזגני ‘אלקטרה’ – באיכות בלתי מתפשרת, עם השירות הטוב ביותר שמעמידה החברה לטובת לקוחותיה וליהנות מאפשרות שמירת שבת בהידור. רבני בד”ץ מהדרין מבקשים להזכיר לצרכנים, כי כאשר רוכשים מזגן בעל התקן שבת מובנה, יש לזכור להעביר אותו למצב שבת לפני כניסת השבת. 

 

אלקטרה מאחלת לכל לקוחותיה חג פסח כשר ושמח, ובזכות שמירת השבת נזכה לישועה לה אנו כה מייחלים בימים אלו, ורפואה לכל בית ישראל. “שבת היא מלזעוק ורפואה קרובה לבוא”

הכתבה פורסמה לראשונה במהדורת 'בחזית הכלכלית' במייל. להרשמה:

לצרכנים המחדשים את הבית בערב חג הפסח, מומלץ לרכוש מזגני אלקטרה בהתאמה אישית לבית, מסדרת המזגנים בעלי התקן שבת מובנה, או מזגנים בתוספת שבת טק, להפעלה באופן המהודר ביותר בשבת. בסדרות המזגנים העיליים – תקבלו פתרון מושלם שמאריך את חיי המזגן וכן שומר עליו נקי, הודות לציפוי זהב מיוחד בסוללה של היחידה הפנימית והחיצונית. הציפוי מגן מפני קורוזיה, ומנטרל ריחות רעים שעשויים להגיע כתוצאה מהצטברות עובש במזגן.

אלקטרה היא החברה הראשונה שפעלה למען מיזוג כשר למהדרין לשימוש בשבת בשיתוף פעולה מלא של רבני בד”ץ מהדרין של הגר”א רובין שליט”א, והיחידה בעלת סדרת המזגנים עם התקן שבת מובנה, בתוך המזגן, שהופך את השימוש במזגן בשבת למהודר מלכתחילה ללא שום ספק, כאשר כל פעולת המזגן אינה מושפעת מטמפרטורת החדר.

“אנחנו מכירים את מזג האוויר בארץ ואת סוגי הבנייה השונים של המבנים בכל רחבי הארץ”, אומר המהנדס הראשי של ‘אלקטרה’, מר משה לבקוביץ. “אנחנו מכירים אפילו את רוב מתכנני המזגנים בארץ. המזגנים שלנו מותאמים יותר מכל מזגן אחר לאקלים ולאוכלוסייה הישראלית. כעת הם מותאמים גם לאופייה היהודי של הארץ. לתושביה היהודיים החפצים בשמירת השבת”.

אולי יעניין אותך גם:

הכתבה פורסמה לראשונה במהדורת 'בחזית הכלכלית' במייל. להרשמה:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

התחדשנו בעמוד פייסבוק

הקומזיצער דוד ברגר יחד עם דודי קאליש בשיר מתפילתו של “רבינו”!

וידרקר חוגג 85 ואברימי רוט מבצע את לחנו – “אשירה לד’ בחיי”

ושוב זאנוויל עם אתגרים מסוכנים על הבמה • צפו

רולי דיקמן בקליפ געגועים על הדור שאינו – “ימים יפים”

חובה צפייה! השלום זכר של כל ענקי הזמר

“אנא בכח”: ראש העיר בדואט עם פרחי הרא”ם

אהר’לה סאמט באלבום: אוירא דארץ ישראל

“יעדער זינגט”: דודי קנופלר עם להיט פורימי

“קיימו וקיבלו”: רולי דיקמן מפתיע באידיש

תורה פארשטאנד: גרשי אורי ושרוליק קלצקין

“וישמיענו”: משה קאליש בלחן חדש

ניגון לעלוב: החדש של סאמט, דסקל ומלכות

מעוניין לפרסם בסמארט-מגזין?

שלח לנו פרטים ונחזור אליך בשמחה!

תחזית מזג האוויר

רגע לפני שאתה עוזב,

רצינו לעניין אותך ב-3 הכתבות החמות באתר

הרשם עכשיו ל'בחזית' לקבלת החדשות החמות ישירות למייל