רפורמת ביטוחי הבריאות החדשה נכנסה לתוקף כבר לפני יותר משנתיים, מסתבר שרבים אינם מודעים לה כלל ולא בדקו את מעמדם. מהם השינויים העיקריים בפוליסות הביטוח השונות, מה מרוויחים המבוטחים? והכי חשוב מה עם המחיר? כל מה שאתם צריכים לדעת על רפורמת ביטוח הבריאות שכאן כדי להישאר.

אז מה בעצם קרה?
החל מפברואר 2016 כוללים ביטוחי הבריאות שישה תחומים מוגדרים: ניתוחים בישראל, ניתוחים בחו”ל, תרופות, השתלות, שירותים אמבולטוריים וגילוי מחלות קשות. בכל חברות הביטוח כיסויים אלו הפכו להיות בחלקם אחידים ובחלקם האחר משופרים ומשודרגים לעומת קודמיהם, זאת כדי ליצור תחרות ביניהן לטובתו של הלקוח. כעת ניתן לרכוש בנפרד כל אחד מחמשת כיסויי ביטוח הבריאות (ניתוחים בישראל וניתוחים בחו”ל נמכרים יחדיו) בחברת הביטוח בה הנכם מבוטחים כיום או בחברת ביטוח אחרת.


איך זה נוגע אלי?

מה שנותר לחברות הביטוח הוא להתחרות ביניהן על המחיר המוצע למבוטח. כל שנשאר ללקוח הוא להשוות את המחיר בין חברות הביטוח בלחיצת כפתור. כאמור, בתום תקופת הפוליסה (שנתיים), רשאית חברת הביטוח לייקר את הפוליסה ב-10 שקלים או ב-20% ממחיר הפרמיה האחרונה ששילם המבוטח, ללא קבלת אישורו. כל ייקור גבוה יותר, דורש את אישור המבוטח אבל סביר להניח שגם האפשרות לייקור זה לא תיושם ב-10 השנים הקרובות, לכל הפחות. החיסכון מתבטא בכך שהמבוטח יכול לבחור כל אחד מכיסויי הביטוח בנפרד או ביחד ולרכוש אותם ביחד או לחוד בכל אחת מחברות הביטוח, ולכן הוא יכול לבחור באפשרויות הזולות יותר.

מה עלי לעשות כעת?

כיום, הודות לשירות המהיר היעיל והחדשני אשר מאפשר בדיקה מקיפה ויסודית של התיק הביטוחי המשפחתי. בזמן שהמחשבון שלנו בודק עבורכם אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את תמונת המצב האמיתית שתכלול את ההמלצות שמותאמות אישית בדיוק לכם. אם תבדקו סביב, וודאי תגלו רבים מהאנשים שאתם מכירים אשר עברו את הבדיקה הפשוטה ומאז חסכו אלפי שקלים מידי שנה.


לפרטים נוספים השאירו פרטים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

הרשמו לניוזלטר

סגירת תפריט

רגע לפני שאתה עוזב,

רצינו לעניין אותך ב3 כתבות החמות באתר

הרשם עכשיו ל"בחזית" לקבלת החדשות החמות ישירות למייל