צילום: יח"צ

כאשר גברת כהן משחזרת את היום הזה, כולה מצטמררת באמת, אלא שמאז שעברה חוויה מתקנת, היא מספרת את זה לטובת הכלל, ונהנית מכל רגע.

הכל קרה בדיוק לפני כשנה, בחודש הקר ביותר של החורף. גברת כהן חזרה מבית החלמה עם בנה השישי. בבית, שיהיו בריאים, חמשה ילדים כשהגדולה כבת תשע. “אני זוכרת שהפחד הגדול ביותר שלי היה רגע המקלחת”, היא מספרת. “ידעתי שאני חוזרת עם תינוק כבן שבוע, ברור שצריכים לדאוג לו למקלחת, ומשום מה חיפשתי לדחות אותה כמה שיכולתי וכמה שיותר. מקלחות היו הסיוט הכי גדול שלי, ולא בכדי”, היא מספרת.

לדבריה, “כמה שניסינו להיות יעילים עם הבוילר, אפילו התקנו עליו שעון שבת, שידליק את עצמו במשך היום כדי שלא נצטרך לשכוח להדליק או לכבות, ואיכשהו זה אף פעם לא עזר ולא עבד. אני הייתי מרימה את הכפתור וכמובן שוכחת ממנו, אבל גם כשהדוד עבד שעות, הוא היה מספיק לשתי מקלחות בקושי”.

אלא שההפתעה שחיכתה לגברת כהן הייתה מדהימה ובלתי צפויה. “בעלי החליט שלא עוד”, היא מספרת. “כששאל אותי איזו מתנה ארצה ללידה, עניתי לו בצחוק, ‘הלוואי שיכולת לתת לי מתנה שתוריד לי מהראש את העול הזה של נושא המים החמים בחורף’. זה באמת סיוט כשאת אמא לכל כך הרבה קטנטנים, שיהיו בריאים. מסתבר שהוא לקח את הנושא ברצינות הראויה, והלך לבדוק מה האפשרויות”.

הכתבה פורסמה לראשונה במהדורת 'בחזית הכלכלית' במייל. להרשמה:

כשחזרה מבית ההחלמה, ציפתה לה הפתעת חייה. בבית הותקן מחמם מים RINNAI מבית פזגז, הפועל באמצעות גז. “לא שאלתי שאלות, לא כמה עלה ולא איך הוא עשה ומה זה אומר. מבחינתי ביום הזה זכיתי בגן עדן. מים חמים לאורך כל שעות היממה כולל לשטיפת כלים ומקלחות של כל הילדים, בלי פחד, בלי לחץ, והכל הפך לחוויה נעימה וטובה. מאז, כשמתייעצים עימי או עם בעלי על המתנה המושלמת לבית עם קטנטנים אנו אומרים בקול אחד ברור: ‘מחמם מים מיידי, תודו לנו על כך’”.

עם שימוש במחמם המים Rinnai מבית ‘פזגז’, אתם אף פעם לא מחכים למים חמים, יש לכם מים חמים שלא נגמרים ואפילו חוסכים בהוצאות החשמל, מאחר והמחמם עובד בתיאום מוחלט עם דוד השמש.

אולי יעניין אותך גם:

הכתבה פורסמה לראשונה במהדורת 'בחזית הכלכלית' במייל. להרשמה:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

התחדשנו בעמוד פייסבוק

“אנא בכח”: ראש העיר בדואט עם פרחי הרא”ם

LIVE: תפילה היסטורית להנצל מהקורונה

מוישי רוזנברג מבקש: “וקבץ נדחינו”!

נוסטלג’יק! MBD, יידל ורדיגר ועמירן דביר

נגיף הקורונה: הקב”ה ציווה ונשמרתם

כל הגדולים במחרוזת אחת: סקולען!

אהר’לה סאמט באלבום: אוירא דארץ ישראל

“יעדער זינגט”: דודי קנופלר עם להיט פורימי

“קיימו וקיבלו”: רולי דיקמן מפתיע באידיש

תורה פארשטאנד: גרשי אורי ושרוליק קלצקין

“וישמיענו”: משה קאליש בלחן חדש

ניגון לעלוב: החדש של סאמט, דסקל ומלכות

מעוניין לפרסם בסמארט-מגזין?

שלח לנו פרטים ונחזור אליך בשמחה!

תחזית מזג האוויר

סגירת תפריט

רגע לפני שאתה עוזב,

רצינו לעניין אותך ב-3 הכתבות החמות באתר

הרשם עכשיו ל'בחזית' לקבלת החדשות החמות ישירות למייל