מתחם עיצוב הבית דיזיין סיטי המוקם בימים אלו במישור אדומים, ממשיך לכוון גבוה ומספק עוד הצהרת כוונות: שיתוף פעולה ייחודי עם בנק ירושלים, שיפעיל שלוחה במתחם ויספק לציבור הלקוחות פתרונות פיננסיים נגישים ומקיפים ברכישת המוצרים.

“שיתוף הפעולה עם בנק ירושלים נועד לתת פתרון ללקוחות שנמצאים בתהליך של רכישת בית, שיפוץ בית, או כל מה שקשור לעיצוב הבית”, מסבירה פנינה רווח, מנכ”לית ‘קאס גרופ’, החברה היזמית הבונה את דיזיין סיטי. עוד היא מסבירה כי “בפן הכספי, שיתוף הפעולה הוא למעשה ייחודי, ומיועד אך ורק ללקוחות שרוכשים במתחם הדיזיין סיטי”.

“שיתוף הפעולה בין דיזיין סיטי לבין בנק ירושלים, יכול ליצור ערך אדיר לצרכנים וגם לרשתות שהולכות להיות פה”, מוסיף גיל טופז, מנכ”ל בנק ירושלים. “בדיזיין סיטי שמים דגש על שיפור חווית הצריכה, כשהלוואות הניתנות בו במקום, הן חלק בלתי נפרד מהאג’נדה שמובילה את שיתוף הפעולה עם בנק ירושלים. אנחנו בבנק ירושלים מתמחים  ביכולת להגיע ללקוחות קצה בשלב הקניה שלהם, כאשר הם אינם לקוחות של הבנק, ולתת להם שירות בצורה מהירה ויעילה”.

“המתחם הזה שובר את המוסכמות במיקום שלו על ידי זה שהוא מייצר חוויה אחרת בתרבות הצריכה”, אומר דודי לוי, המשנה למנכ”ל בנק ירושלים. 

הבשורה הגדולה ביותר שמביא איתו בנק ירושלים אל תוככי המתחם, הוא אופי נתינת השירות, היעילות וההנגשה של השירותים הבנקאיים ללקוחות המתחם. לדברי פנינה רווח, ללא ספק זהו שירות שמספק פתרון מדהים לאנשים שעסוקים בשיפוץ, עיצוב וחידוש הבית. “העובדה שבנק ירושלים בחר לפתוח בתוך דיזיין סיטי, מתחם עיצוב, עמדה שתיתן שירות ללקוחות הן במתן הלוואות מידיות, והן במתן שירות שקשור למשכנתאות, מוכיחה יותר מתמיד שלמעשה לא מדובר בעוד מתחם עיצוב, אלא במשהו הרבה יותר גדול”. 

מתחם העיצוב דיזיין סיטי, נבנה מתוך השראה אפופת חו”ל, שילוב אירופאי עם מתחם הסעדה דמוי לאס וגאס. המרכז המסחרי יכלול חנויות בתחום עיצוב הבית ומתחם מסעדות. שטח המגרש עליו נבנה המתחם הוא 53 דונם, ושטחו הבנוי של הפרויקט 90 אלף מ”ר, מהם 38 אלף מ”ר שטחי מסחר, 5,000 מ”ר שטחי הסעדה ו־40 אלף מ”ר חניון, הכולל 1,400 מקומות חניה. מדובר במתחם העיצוב הגדול ביותר באזור ירושלים, וההשקעה שלו נאמדת בכ-400 מיליון שקלים.

לפרטים נוספים השאירו פרטים

אולי יעניין אותך גם:

לפרטים נוספים השאירו פרטים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

התחדשנו בעמוד פייסבוק

הקומזיצער דוד ברגר יחד עם דודי קאליש בשיר מתפילתו של “רבינו”!

וידרקר חוגג 85 ואברימי רוט מבצע את לחנו – “אשירה לד’ בחיי”

ושוב זאנוויל עם אתגרים מסוכנים על הבמה • צפו

רולי דיקמן בקליפ געגועים על הדור שאינו – “ימים יפים”

חובה צפייה! השלום זכר של כל ענקי הזמר

“אנא בכח”: ראש העיר בדואט עם פרחי הרא”ם

אהר’לה סאמט באלבום: אוירא דארץ ישראל

“יעדער זינגט”: דודי קנופלר עם להיט פורימי

“קיימו וקיבלו”: רולי דיקמן מפתיע באידיש

תורה פארשטאנד: גרשי אורי ושרוליק קלצקין

“וישמיענו”: משה קאליש בלחן חדש

ניגון לעלוב: החדש של סאמט, דסקל ומלכות

מעוניין לפרסם בסמארט-מגזין?

שלח לנו פרטים ונחזור אליך בשמחה!

תחזית מזג האוויר

רגע לפני שאתה עוזב,

רצינו לעניין אותך ב-3 הכתבות החמות באתר

הרשם עכשיו ל'בחזית' לקבלת החדשות החמות ישירות למייל