לימודים אקדמאים
המכללה למנהל

המכללה למינהל ממוקדת במקצועות מבוקשים

מסלולי הלימודים במכללה למינהל – הקמפוס החרדי מותאמים לביקושים בשוק העבודה  התלמידים במכללה הגדולה בישראל מעדיפים מכללה נחשבת ומקצועית עם יותר הזדמנויות בשוק העבודה  סדנאות ייחודיות מכינות את התלמידים ליום שאחרי הלימודים החלה ההרשמה לשנת הלימודים תשע”ט

שוק העבודה בימינו מתאפיין בטלטלה גדולה, כאשר משרות שהיו פעם נחוצות ונדמה היה כי אי אפשר בלעדיהם נעלמו ובמקומם צצו משרות חדשות, או לחילופין משרות קיימות עברו שינויים ותמורות, כמתחייב מהשינויים הדרמטיים ששוק העבודה עובר בשני העשורים האחרונים. במכללה למינהל נערכים למציאות המורכבת ולדינמיקה החדשה ששוק העבודה מכתיב ומתמקדים במסלולי לימודים המסונכרנים עם המציאות של היום והמחר.

לימודים אקדמאים

”ללכת על בטוח וללמוד מקצוע מבוקש”

‘אני העדפתי ללמוד מניסיונם של אחרים ולא לשלם את המחיר בעצמי”, מספר בנימין ג., תלמיד שנה ב’ במגמת כלכלה וניהול בקמפוס החרדי, ”אחי הגדול השקיע שלוש – ארבע שנים בלימוד תואר רק כדי להבין, לאחר מעשה, שלמקצוע שלמד כבר אין ביקוש גבוה או על כל משרה בתחום יש קופצים רבים. בדומה לאחי, יש לי כמה חברים שלמדו מקצועות שהביקוש אליהם הגיע למצב של רוויה והם עדיין לא מוצאים עבודה. החלטתי שאני הולך על בטוח ולומד מקצוע מבוקש בלבד”. בקמפוס החרדי, המהווה שלוחה לקמפוס האם של המכללה בראשון לציון, מגוון מסלולי לימוד המותאמים לתמורות בשוק העבודה: מדעי המחשב, תקשורת וניהול, כלכלה ומדעי התנהגות. בנוסף למסלולי הלימוד המכוונים לתעסוקה גם התוכניות עצמן מתמקדות בהתמחויות להם קיים ביקוש גדול יותר בשוק העבודה. כך למשל, בלימודי כלכלה וניהול, התלמידים עושים התמחות בנדל”ן ושמאות.

המכללה למנהל הינה חלוצת המכללות בישראל. לאורך 40 שנות פעילותה, פיתחה המכללה מתודה ייחודית בתחום ההשכלה הגבוהה: שילוב בין מצוינות לימודית, אינטרדיסציפלינריות וידע מקצועי יישומי. גם בשלוחה החרדית של המכללה למינהל, התלמידים לומדים לתואר מכובד ויוקרתי שפותח לכם יותר דלתות ומאפשר להם יותר משרות נחשבות ומתגמלות. השילוב הייחודי בין מצוינות ופרקטיות בא לידי ביטוי בתכניות הלימודים הייחודיות, בדרכי ההוראה החדשניות ובבחירת סגל המרצים, הכולל מרצים בעלי ניסיון מקצועי, בנוסף לניסיון הדידקטי.

המכללה למנהל בשיתוף פעולה עם החברות המובילות במשק

במכללה למינהל מאמינים כי על ההשכלה לצאת ממגדל השן ולהכין את התלמידים שלה לפעול בעולם האמיתי. לכן המכללה חברה לחברות מובילות בתעשייה ויחד איתם מביאים שיטות לימוד חדשות, מפעילים מרכז השמה המעניק לתלמידים היכרות עם עולם התעסוקה והתחומים החדשים הנולדים בכל שנה ונותנים שירותי השמה לכלל התלמידים ובוגרי המכללה. יתרה מכך, שיתוף הפעולה בין המכללה לחברות המובילות במשק מוביל לכך שמסלולי הלימודים במכללה למינהל, כולל בשלוחה החרדית, מותאמים לתנאים החדשים בשוק העבודה ולמשרות המבוקשות ביותר כיום.

למכללה למנהל כ- 9,000 תלמידים וכ- 60,000 תלמידים המשולבים בשוק התעסוקה הישראלי, ביניהם לא מעטים המכהנים במשרות בכירות במשק, במגזר הפרטי כמו גם במגזר הציבורי. בין בוגרי המכללה למינהל ניתן למצוא לא מעט בעלי עסקים ויזמים אשר מכהנים בחברות המהוות את חוד החנית של העולם העסקי.

אחת המשימות של המכללה למינהל היא להוות מוסד לימודי – פרקטי, אשר ייצור את מירב התנאים להשתלבות בשוק העבודה ולצמצום הפערים הכלכליים בשוק העבודה.

בקמפוס בני ברק שמים דגש על אווירת לימודים מותאמת ותומכת. בין היתר, באמצעות ימי לימוד נפרדים, לגברים ונשים, שעות גמישות ונוחות המאפשרות להמשיך את אורח החיים המשפחתי לצד הלימודים.

המכללה למנהל לימודי מקצוע

לפגישת ייעוץ והכוונה ע"י יועץ לימודים השאירו פרטיכם כאן:

תלמידי הקמפוס החרדי מקבלים יותר

בקמפוס בני ברק מסייעים לתלמיד בבחירת תחום העיסוק ע”י יועץ תעסוקה ונתינת כלים להשתלבות בשוק העבודה. בנוסף, מעמידים לרשות התלמיד מלגות והסדרי מימון נוחים, כאמור, בכדי שיוכל להתמקד בלימודים עצמם ולא בחיפושים אחר מימון הלימודים. יצוין כי המלגות בקמפוס החרדי הן מהמשתלמות והמקיפות ביותר ביחס למכללות אחרות.

למכללה בבני ברק חשוב לספק לתלמידים מעטפת תומכת ללימודים, מעבדות מחשבים משוכללות, שירותי מחשוב הזמינים לתלמידים ומאפשרים להם להיות נגישים למידע האלקטרוני 24 שעות ביממה מכל מקום, וערכות מולטימדיה חדישות, ספריה ומאגרי מידע רלוונטיים, פינות לימוד המאפשרות לימוד בצוותא ופינת קפה

אולי יעניין אותך גם:

לפגישת ייעוץ והכוונה ע"י יועץ לימודים השאירו פרטיכם כאן:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

התחדשנו בעמוד פייסבוק

“אנא בכח”: ראש העיר בדואט עם פרחי הרא”ם

LIVE: תפילה היסטורית להנצל מהקורונה

מוישי רוזנברג מבקש: “וקבץ נדחינו”!

נוסטלג’יק! MBD, יידל ורדיגר ועמירן דביר

נגיף הקורונה: הקב”ה ציווה ונשמרתם

כל הגדולים במחרוזת אחת: סקולען!

אהר’לה סאמט באלבום: אוירא דארץ ישראל

“יעדער זינגט”: דודי קנופלר עם להיט פורימי

“קיימו וקיבלו”: רולי דיקמן מפתיע באידיש

תורה פארשטאנד: גרשי אורי ושרוליק קלצקין

“וישמיענו”: משה קאליש בלחן חדש

ניגון לעלוב: החדש של סאמט, דסקל ומלכות

מעוניין לפרסם בסמארט-מגזין?

שלח לנו פרטים ונחזור אליך בשמחה!

תחזית מזג האוויר

סגירת תפריט

רגע לפני שאתה עוזב,

רצינו לעניין אותך ב-3 הכתבות החמות באתר

הרשם עכשיו ל'בחזית' לקבלת החדשות החמות ישירות למייל