מציעים לכם עסקת נדל”ן מצוינת בטבורה של לונדון – לא תיקחו? • המשקיעים לא מעוניינים להפנות את כספיהם לשוק הנדל”ן בישראל שהפך ללא כדאי • זו העת לתעל את אפיקי חסכונותיכם לשוק הנדל”ני באנגליה עם גב חזק, יציב, בטוח ובעיקר מניב תשואה מעולה תוך זמן קצר • מי אמר אני ולא קיבל…

כל אחד מאתנו, מעוניין להגדיל את הכנסותיו עד כמה שאפשר. מכיוון ששוק הנדל”ן מגוון ורווי אופציות, הרי שהשקעות בתחום זה, הן אחד האמצעים המשתלמים במיוחד לייצור הכנסה נוספת. גם משקיעים פרטיים, שבידם הון עצמי לא גדול מדי, מחפשים לרוב הזדמנויות להשקעה לשם יצירת רווחים נוספים. רכישת נכס בעל ערך כספי, מספק תשואה ומייצר הכנסה כספית חד פעמית או קבועה לבעליו, בהתאם לאופי ההשקעה.

במקרים רבים, ההשקעות מניבות את התשואה המיוחלת רק לאורך זמן. סביר להניח, כי כל אדם מעדיף לראות את הצמיחה הכלכלית מהר כל האפשר.

ההשקעה המועדפת היא כמובן, כמה שיותר כסף וכמה שיותר מהר… אבל מה לעשות, שוק הנדל”ן בישראל מייאש למדי והיא חדלה להיות בשנים האחרונות יעד רלוונטי להשקעות בנדל”ן.

המיקום המרוחק, החוקים השונים והשפה הזרה גרמו למשקיעים להירתע מהשקעות מעבר לים. בשנים האחרונות ישראלים רבים זיהו את הפוטנציאל הגבוה בהשקעות בחו”ל והם משקיעים סכומי כסף ניכרים ומגוונים את תיק ההשקעות שלהם.

 

 

 

לפרטים נוספים השאירו פרטים

על מנת לבצע רכישת נדל”ן מוצלחת בחו”ל צריך לשים לב למספר גורמים משמעותיים שיובילו אתכם להשקעה נכונה. אלי פרוש, מנכ”ל פרוש נדל”ן, חברה המתמחה במכירת השקעות נדל”ן בלונדון משרטט לנו קווים מנחים למציאת ההשקעה המנצחת:

  • מצאו את איש המקצוע המתאים עבורכםהשקעה בנדל”ן היא צעד משמעותי בחייכם, ולכן חשוב שיהיה לצדכם מישהו שינחה אתכם כיצד להתנהל בצורה הטובה ביותר. חשוב לבחור באיש מקצוע שיש לו היכרות מעמיקה עם שוק הנדל”ן המקומי על כל חוקיו ותקנותיו. כמו כן, אל תהססו לבקש שמות של ממליצים ולבדוק עסקאות קודמות שביצעה החברה.
  • בטחונותכאשר אתם משקיעים בנכס בחו”ל אתם נדרשים להעברת כספים למדינת היעד. וודאו את מסלול העברת הכסף ומה הערבויות והביטחונות שהחברה נותנת על מנת לשמור על כספכם. חשוב לוודא שכל תהליך זרימת הכספים יהיה כתוב בחוזה מול החברה ובליווי עו”ד המתמחה בנושא.
  • תכנון מס:כשניגשים לעסקאות נדל”ן בחו”ל חשוב לבדוק את ענייני המיסים בנוגע לרכישה. על מנת לא להיות מופתעים בסוף התהליך, בדקו מהי מדיניות המס במדינה בה אתם מעוניינים להשקיע, וכן, מהי מדיניות המס בישראל לגבי כספים שנכנסים מחו”ל. כך תוכלו לוודא שהעסקה אכן משתלמת.
  • מיקום הנכסרוב המשקיעים מעדיפים להשקיע בנכס שנמצא במרכז העיר, אך לא תמיד הדבר עולה בקנה אחד עם סכום ההשקעה שיש בידיכם. בקשו לדעת אודות האזור והשכונה שבו ממוקם הנכס, האם הוא נמצא במרכז בעיר או בפריפריה? כמה זמן נסיעה ממרכז העיר? אילו שירותים קהילתיים ישנם סביב הנכס?
  • זמן = כסףבעוד שבישראל לוקח הרבה זמן עד שדברים זזים, השקעות בחו”ל מצריכות פחות בירוקרטיה ולכן יש אפשרות למימוש כספי מהיר יותר. בדקו מול היזם כמה זמן להערכתו יסתיים הפרויקט ותוך כמה זמן הוא מבטיח את קבלת הכספים. כמו כן, בדקו מראש את תהליך קבלת הכסף, האם קודם מקבלים את הקרן ורק אחר-כך את התשואה, או שמקבלים את כל הסכום בפעם אחת.

אם אתם מסוג האנשים, שבכל הנוגע להשקעות, לא מסתפקים במועט ומחפשים ערך כלכלי מוסף, סביר להניח שביצוע השקעות נדל”ן בלונדון, יכול מאד להתאים לכם. אלי פרוש, מנכ”ל פרוש נדל”ן, זיהה את הפוטנציאל הכספי הגבוה הגלום בהשקעות נדל”ן בלונדון: “ה”ברקזיט” והיחלשות הליש”ט שהגיעה בעקבות זה, תרם מאוד למשקיעים שמחפשים לעשות עסקאות בסכומים קטנים”, טוען פרוש, “בלונדון יש חוקים שמטיבים עם המשקיעים, השוק מאוד יציב ולכן קל מאוד לבצע כאן עסקאות”.

“בלונדון יש שיטה שנקראת PD – אנחנו לוקחים נכסים שיש להם היתרי בניה ומסבים אותם לצרכי מגורים. השיטה הזאת הנגישה מאוד את שוק הנדל”ן למשקיעים מכיוון שאפשר לקנות נכסים בסכומים מופחתים מאוד, לשפץ אותם ברמה גבוהה ולמכור במחירים גבוהים”.

איך אתם יכולים להבטיח את הצלחת העסקה?

“דבר ראשון אנחנו מעניקים מעטפת ביטחונית מלאה לכל משקיע, הכוללת ליווי מקצועי ומשפטי של משרד עו”ד המתמחה בתחום, מרגע ההשקעה ועד לסוף התהליך. בנוסף אנחנו דואגים לרישום מלא של המשקיע בנכס. אנחנו גם עובדים עם יזמים עתירי ניסיון שאפשר למצוא אותם בחיפוש קצר בגוגל ולראות נכסים קודמים שהם בנו. ואחד הדברים החשובים אצלנו באפ נדל”ן הוא שאנחנו מבטיחים קדימות במשיכת הכספים למשקיעים לפני שאנחנו נותנים את ההחזר ליזם המקומי, בגלל זה אנחנו מצליחים להחזיר למשקיעים שלנו את הכסף כמה שיותר מהר”.

 

מעוניינים לבדוק כיצד תוכלו להשקיע בלונדון? השאירו פרטים:

אולי יעניין אותך גם:

לפרטים נוספים השאירו פרטים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

התחדשנו בעמוד פייסבוק

“אנא בכח”: ראש העיר בדואט עם פרחי הרא”ם

LIVE: תפילה היסטורית להנצל מהקורונה

מוישי רוזנברג מבקש: “וקבץ נדחינו”!

נוסטלג’יק! MBD, יידל ורדיגר ועמירן דביר

נגיף הקורונה: הקב”ה ציווה ונשמרתם

כל הגדולים במחרוזת אחת: סקולען!

אהר’לה סאמט באלבום: אוירא דארץ ישראל

“יעדער זינגט”: דודי קנופלר עם להיט פורימי

“קיימו וקיבלו”: רולי דיקמן מפתיע באידיש

תורה פארשטאנד: גרשי אורי ושרוליק קלצקין

“וישמיענו”: משה קאליש בלחן חדש

ניגון לעלוב: החדש של סאמט, דסקל ומלכות

מעוניין לפרסם בסמארט-מגזין?

שלח לנו פרטים ונחזור אליך בשמחה!

תחזית מזג האוויר

סגירת תפריט

רגע לפני שאתה עוזב,

רצינו לעניין אותך ב-3 הכתבות החמות באתר

הרשם עכשיו ל'בחזית' לקבלת החדשות החמות ישירות למייל