קבוצת יואל שוורץ. כך מנהלים היום נכסים
ניהול דירות להשכרה בגוש דן וירושלים
טיפול בהשכרה | תפעול | אחזקה

קבוצת יואל שוורץ, המילה האחרונה בניהול ואחזקת דירות להשכרה, מזמינה אותך – בעל דירה להשכרה בגוש דן או ירושלים, להפסיק עם ההתרוצצויות, הפרסומים, המתווכים, האחזקה, התיקונים, הדאגות וכאבי הראש הכרוכים בהשכרת דירה, ולהתחיל ליהנות אך ורק מ”פירות” הנכס, כשהללו מוזרמים ישירות לחשבון הבנק שלך, מדי חודש בחודשו כמו שעון.

היום לתחזק נכס, זו משרה בפני עצמה

 

אם אתה משכיר דירה אתה כבר יודע, עד כמה ההתעסקות הזו גוזלת ממך זמן יקר. החל מהשיפוץ שלה והתאמתה לשכירות, המשך בכאב הראש מול המתווכים והצורך לתאם כל פעם מחדש ולהציג אותה בפני שוכרים, נושא המו”מ והחוזה (והאותיות הקטנות!), ההימור הכרוך בבחירת השוכרים וחוסר הוודאות לגבי מידת המהימנות שלהם. ועדיין לא הזכרנו את נושא המיסים שיש להעביר אותם על שם השוכרים (ולדאוג כמובן שילמו אותם במועדם), הטיפול בבלאי ובתחזוקה השוטפת, תיקונים בלתי צפויים ושמירה על תקינות וערך הדירה לאורך זמן. וזה עוד במקרה הטוב, כשאתה מתגורר בסמוך אליה. אבל אם לא? אז בכלל מדובר בבזבוז משווע של זמן יקר. בקיצור, משרה לכל דבר ועניין.

 

האם לכך התכוון המשורר?

 

ואכן, לנהל נכס על כל המשתמע מכך זו באמת משרה. ואם בעל נכס שמתגורר בישראל נדרש להשקיע המון, מה יעשו בעלי נכס שעבר בירושה ומתחלק בין היורשים? (כשכל אחד מהם מתגורר בעיר אחרת), או קשישים שעברו לדיור מוגן ודמי השכירות מממנים את השהות שלהם? ויותר מכך, תושבי חוץ שהדירה שלהם מושכרת ובכל פעם הם מבקשים טובה מאחד מבני המשפחה, או שבכלל הנכס שלהם עומד ריק וצריך מישהו שישגיח ומדי פעם יעיף מבט…

 

בקיצור, בסופו של יום, בבדיקת עלות מול תועלת, אתה ודאי שואל את עצמך, האם לכך התכוון המשורר?

 

לניהול הנכס שלכם בראש שקט השאירו כאן את הפרטים :

נכס משמעו “הכנסה פאסיבית” ובמילים אחרות – ללא מאמץ!

 

אכן, לא לכך התכוון המשורר, ומן הסתם גם אתה. מבחינתך הדירה צריכה לשמש כערוץ של הכנסה נקייה, קלה, בטוחה וקבועה, עם מינימום של השקעה ומקסימום של רווח ובמילים אחרות – הכנסה פאסיבית. אז מה השתבש בדרך?

האמת, שדבר לא השתבש, אלא פשוט השתנה. החיים שלנו עברו ועוברים עדיין, שינויים מרחיקי לכת, שגורמים בין השאר לקצב מואץ והרבה יותר אינטנסיבי, כשהמשמעות היא לכל אחד מאיתנו, יותר זמן במקום העבודה ובפקקים, ופחות זמן לכל השאר.

 

היות וכזהו המצב ולא נראה שהוא עומד להשתנות בקרוב, הרי שהאופציה להעביר לגורם שלישי את האחריות על “גזלני הזמן” שכרוכים בנכס, היא פועל יוצא ומתבקש של הנסיבות. ובדיוק כאן אנחנו בקבוצת יואל שוורץ נכנסים לתמונה.

 

קבוצת יואל שוורץכך מנהלים היום נכסים!”

 

שלום לך ונעים להכיר! שמי יואל שוורץ ואין לי מושג איך נראים הלקוחות שלי. מופתע? אין לי מושג איך הם נראים, מהסיבה הפשוטה, שלאחר שהם שכרו את שירותיי (חלקם אף לפני 8 שנים ויותר), לא שמעתי מהם. כל כך למה? כי מאותו רגע בו קבלתי מהם את מפתחות הדירה וייפוי הכוח, הקשר היחידי שנוצר בינינו, היה בזמן ההעברה של שכר הדירה החודשי, וגם זה ישירות לחשבון הבנק שלהם.

 

לא שאני מתנגד לפגוש אותם. להיפך, אני טיפוס חברותי ואפילו אכין להם קפה ועוגה . אבל אין בכך כל צורך, כי אני סוגר את כל הפינות ודואג שהכול ידפוק כמו שעון. וכשאני אומר הכל אני מתכוון לה-כ-ל!

 

אני מפרסם את הדירה, משתף מתווכים, מאתר את השוכרים הטובים ביותר, מראיין ומסנן אותם, בודק את החוזה ואם צריך מפנה לעו”ד, דואג לביטחונות מהימנים, מדריך את הדיירים החדשים ומנחה אותם כיצד לשמור ולטפל בדירה, עורך תיאום ציפיות מולם ומסביר מה כוללת האחריות של כל צד, מוודא שהדיירים מעבירים על שמם את החבויות לארנונה, מים חשמל וגז.  במהלך השכירות אני מגיע לבקר מידי פעם כדי לבחון את מצב הנכס, במקרה הצורך מערב את ועד הבית או השכנים. בקיצור, אם תשמע ממני זה רק במקרים “אסטרטגיים” נדירים, כשהמעורבות שלך נדרשת. מעבר לזה, סע לשלום… המפתחות בפנים…

 

ניהול נכסים? זה לא שירות שמיועד למקצוענים?

המושג “ניהול נכסים” הלקוח מתחומי הנדל”ן, עשוי להישמע כמתאים רק למשקיעים מקצועיים ומנוסים, אבל היום, כשתחום הדירות השכורות בכלל ויחידות הדיור לצעירים בפרט רק הולך ומתפתח, גם בעלי דירה שאין להם שום זיקה לנדל”ן, יכולים ליהנות מהשירות הנוח ומהתועלות הרבות שניהול נכסים מאפשר.

 

אם אתה עונה על אחת מההגדרות הבאות, ניהול נכסים עשוי להיות פתרון עבורך.

אולי יעניין אותך גם:

לניהול הנכס שלכם בראש שקט השאירו כאן את הפרטים :

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

התחדשנו בעמוד פייסבוק

LIVE: תפילה היסטורית להנצל מהקורונה

מוישי רוזנברג מבקש: “וקבץ נדחינו”!

נוסטלג’יק! MBD, יידל ורדיגר ועמירן דביר

נגיף הקורונה: הקב”ה ציווה ונשמרתם

כל הגדולים במחרוזת אחת: סקולען!

אפרים מרקוביץ’ בקליפ בכורה: “על הנסים”

אהר’לה סאמט באלבום: אוירא דארץ ישראל

“יעדער זינגט”: דודי קנופלר עם להיט פורימי

“קיימו וקיבלו”: רולי דיקמן מפתיע באידיש

תורה פארשטאנד: גרשי אורי ושרוליק קלצקין

“וישמיענו”: משה קאליש בלחן חדש

ניגון לעלוב: החדש של סאמט, דסקל ומלכות

מעוניין לפרסם בסמארט-מגזין?

שלח לנו פרטים ונחזור אליך בשמחה!

תחזית מזג האוויר

סגירת תפריט

רגע לפני שאתה עוזב,

רצינו לעניין אותך ב-3 הכתבות החמות באתר

הרשם עכשיו ל'בחזית' לקבלת החדשות החמות ישירות למייל