צלם חתונות חרדי

לצלם חתונות חרדי יש הרבה אתגרים וסדר יום עמוס ומעניין, בטור הבא נשתף אתכם ביום של חתונה מזווית ראייתו של הצלם, באתגרים שניצבים בפניו ובכמה תובנות משעשעות שהוא מביא אתו מהחתונות שהם מצלם במגזר החרדי

צלם חתונות חרדי מתחיל את היום שלו באופן מפתיע או שלא בבוקר די מוקדם, צריך להתחיל לתאם עם החתן והכלה ובני המשפחה את הצילומים של החתונה בלילה (או במקרים רבים החל מהצהריים), אז נכון שצלם חתונות חרדי הולך לישון מאוחר בלילה ונכון שהוא עדיין עייף מהחתונה שצילם אתמול, אבל אין זמן צריך לרוץ כבר לחתונה הבאה.

שלומי צלם חתונות חרדי משתף אותנו בסדר היום העמוס לעייפה שלו: “כל החברים שלי חושבים שאני קם מאוחר, כי אני בדרך כלל הולך לישון בשעות שהם כבר עמוק בשינה. אבל האמת שאני קם די מוקדם. קודם כל יש מלא משימות על הבוקר כמו טיפול בתמונות של החתן והכלה שאומנם רק אתמול התחתנו אבל אני מכיר את האנשים והם רוצים שהצלם יביא להם כמה שיותר מהר את התמונות ויש גם את הצורך להתחיל לתאם מול החתן והכלה שמתחתנים הערב את כל התיאומים האחרונים”.

שלומי לא מתפרנס רק מעבודה של צלם חתונות למגזר החרדי, הוא צריך למצות את אפיקי הפרנסה שלו כצלם: “יש גם סוד קטן, צלם חרדי צריך להתפרנס מעוד לקוחות שרוצים גם תמונות בשעות הבוקר כמו צילומי חלאקה בסטודיו או צילומי בריתות בשעות הבוקר כל זה מחייב את צלם החתונות חרדי לתמרן בין החתונה לברית, בין הבר מצווה ללקוח שרוצה רק תמונת פרופיל”.

יש לשלומי גם כמה תובנות משעשעות וחשובות שהוא רואה מהזווית של צלם חתונות חרדי: ‘הורים אל תלבישו את הילדות שלכם בתפאורה שיש סיכוי שלא תשרוד עד סוף החתונה, פעמים רבות ההורים מלבישים את הילדות בתלבושת אחידה ומפוארת ובסוף החתונה היא נקרעת והילדות ממש בוכות וחבל’ עוד דבר הוא מוסיף: ‘תדאגו שלחתן ובעיקר לכלה יהיה נוח בבגדים שלהם, הבגד יכול להיות יפה ומנופח אבל כל תזוזה איתו היא כמו מסלול הליכה, אי נוחות בביגוד משתקפת בשפת הגוף ולא אחת אני פשוט צריך לברור מתוך התמונות את התמונות שבהן הכלה משדרת אי נוחות מהשמלה. חתונה זה רק פעם אחת וחבל שלא נרגיש בנוח.

היינו חייבים לשאול אותו עוד שאלה, האם אתה גם רוקד כמה דקות בחתונה כדי לקיים מצוות “לשמח חתן וכלה”, שלומי צוחק כשהוא עונה לנו: אני מקיים בהידור מצוות “לשמח את החתן והכלה” בעצם זה שאני מצלם אותם, בעצם… הוא מוסיף, בזה שאני מתמרן בין הרוקדים, הסועדים והמכובדים זה גם סוג של ריקוד…

להתראות בשמחות הוא מסיים את השיחה בחיוך של צלם חתונות חרדי הרוקד כל ערב בחתונה אחרת.

אולי יעניין אותך גם:

לפרטים נוספים השאירו פרטים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

התחדשנו בעמוד פייסבוק

פודי’ז! פרק 3 – מתן אברהמס, בישול ארוך

הפרקליטות והמשטרה איבדו כל רסן?

כתבה מביתו של מרן עם בנו הרב משה יוסף

6 שנים למרן: צבי חקק בראיון רצוף געגועים

הפרשנים: גנץ ייפרד מלפיד?

חדש: צפו בפינה הפוליטית של רונן כץ

לקראת מופע ההשקה: הצצה לאלבום “פיני”

מאיר’ל מיין קינד: שמוליק לונגר ויואלי קליין

יענקי ברוין זועק בסינגל חדש – “ורוח קודשך”

סנונית ראשונה מתוך האלבום ‘The Best’

טסים לאומן? דודי קנופלר עם רמיקס מיוחד

“יש מי שמחכה”! משה פלד וישי לפידות בדואט

מעוניין לפרסם בסמארט-מגזין?

שלח לנו פרטים ונחזור אליך בשמחה!

תחזית מזג האוויר

משה פלד

אברומי, אכזבת – אבל לטובה

מיכה שולם

מוטרדים אם תוקם ממשלה או שנלך לבחירות?

שיפי חריטן

מר חשוון בפעמיים כי טוב – תעשו לי סדר

סגירת תפריט

רגע לפני שאתה עוזב,

רצינו לעניין אותך ב-3 הכתבות החמות באתר

הרשם עכשיו ל'בחזית' לקבלת החדשות החמות ישירות למייל