התקלות הרבות המאפיינות תוכנות סינון תכנים משמשות תירוץ לרבים מאיתנו מדוע לא להשתמש באמצעים לסינון תכנים מזיקים ולא ראויים. מסתבר שהתירוץ הזה כבר לא תופס * תוכנת סינון חדשה לניידים מציגה ביצועים חלקים ומעולים * יעקב, משתמש ביישומון: ”מאז שהתחלתי להשתמש באפליקציה, אני מרגיש מוגן בגלישה מבלי להרגיש מוגבל” *  רק 8 ₪ בחודש ואתם גולשים חלק ובטוח

תשאלו את עצמכם או את כל מי שמשתמש בסמארטפון. כל אחד יודע שהוא עלול להיתקל במהלך השימוש בסלולרי, בתכנים לא ראויים. אבל גם לאחר שהשתכנענו שצריך להיזהר באופן השימוש בסמארטפון, זה עדיין לא אומר שנעשה את הצעד הדרוש בכדי להיות מוגנים בשעת הגלישה בנייד. מדוע?

הסיפור בדרך-כלל קשור בתהליך המורכב, הן ברמת המכשיר והן ברמת ספק האינטרנט. ולא פחות, מכך התקלות המאפיינות תוכנות סינון, כמו האטה בגלישה, ‘תקיעת’ המכשיר ועוד. הנסיבות הללו מייצרות לנו תירוצים טובים מדוע לדחות את רגע ההחלטה לשנות. אבל מהיום אין סיבה לוותר על ההגנה מסכנות לערכים שלנו. הכירו את ‘מגן’, אפליקציית הסינון החכמה והמתקדמת ביותר לסינון תכנים בסמארטפון שלך ושל ילדיך, מבלי צורך לוותר על כלום!

היישומון ‘מגן’ פותח על ידי טכנולוגיה מהמתקדמות בעולם בתחום סינון אתרי אינטרנט ואפליקציות מפני תכנים לא ראויים. האפליקציה נותנת הגנה מושלמת למכשירי הסמארטפון מבלי לוותר על ביצועי המכשיר ואיכות הגלישה. אפליקציית ‘מגן’ עלתה לאוויר רק לפני תקופה קצרה והיא כובשת את השוק בסערה עם המוני לקוחות מרוצים.

שמור על הילד שלך. השאר לנו פרטים עכשיו ונחזור אליך בהקדם.

מפתחי ‘מגן’ מסבירים את ההצלחה בכך שבפיתוח האפליקציה, התמקדו בקשיים העיקריים הגורמים לאנשים לוותר על השימוש במערכות סינון, כמו הפרעות ותקלות בגלישה. התוצאה של ההשקעה היא אפליקציה יעילה ביותר ונעימה לשימוש, המותקנת ישירות מחנות האפליקציות בנייד בתוך מספר רגעים וללא צורך בפרוצדורות מיוחדות, כמו החלפת המכשיר או ספק האינטרנט.

פחות משמונה שקלים לחודש. זוהי העלות החודשית של אפליקציית ‘מגן’, ללא ספק סכום מזערי ביחס לתמורה החשובה: חיים שקטים ומוגנים, ללא התגרות מיותרת ביצר. אלא שהסכום הזה, הנמוך בהרבה מאלה של המתחרים, אינו מעיד על איכות התוכנה, הנחשבת למובילה באיכות שלה. בין המאפיינים החשובים של ‘מגן’: אפס השפעה על מהירות הגלישה, אפס תקלות וקריסת שרתים ואפס השפעה על חיי סוללה.

ואם לא די בכך, לאחרונה הושק שירות סיוע ומענה לשאלות ולתקלות, ישירות מהאפליקציה, כך שגם אלה הסובלים מ”טכנופוביה” ומתקשים להרגיל את עצמם לטכנולוגיות חדשות, יכולים להיות רגועים שהם בידיים טובות.

”לפעמים אנחנו לא עושים את הדבר הנכון, לא בגלל שאנחנו לא מאמינים בו, אלא בגלל עצלות או תירוץ טוב”, אומר יעקב, משתמש טרי ביישומון ‘מגן’ להגנה על הסלולרי מפני תכנים לא ראויים. ”היתרונות של תוכנת ‘מגן’ והשימוש החלק במכשיר לקחו ממני את כל התירוצים למה לא להגן על עצמי”, הוא אומר בכנות ובסיפוק.

כל מה שצריך בכדי להשיג את האפליקציה, הוא להיכנס לגוגל פליי (Google play) , לחפש את היישומון ‘מגן סינון’, ללחוץ על ”הורדה” ותוך מספר רגעים האפליקציה אצלכם בנייד מוכנה להפעלה.

אולי יעניין אותך גם:

שמור על הילד שלך. השאר לנו פרטים עכשיו ונחזור אליך בהקדם.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

התחדשנו בעמוד פייסבוק

“אנא בכח”: ראש העיר בדואט עם פרחי הרא”ם

LIVE: תפילה היסטורית להנצל מהקורונה

מוישי רוזנברג מבקש: “וקבץ נדחינו”!

נוסטלג’יק! MBD, יידל ורדיגר ועמירן דביר

נגיף הקורונה: הקב”ה ציווה ונשמרתם

כל הגדולים במחרוזת אחת: סקולען!

אהר’לה סאמט באלבום: אוירא דארץ ישראל

“יעדער זינגט”: דודי קנופלר עם להיט פורימי

“קיימו וקיבלו”: רולי דיקמן מפתיע באידיש

תורה פארשטאנד: גרשי אורי ושרוליק קלצקין

“וישמיענו”: משה קאליש בלחן חדש

ניגון לעלוב: החדש של סאמט, דסקל ומלכות

מעוניין לפרסם בסמארט-מגזין?

שלח לנו פרטים ונחזור אליך בשמחה!

תחזית מזג האוויר

סגירת תפריט

רגע לפני שאתה עוזב,

רצינו לעניין אותך ב-3 הכתבות החמות באתר

הרשם עכשיו ל'בחזית' לקבלת החדשות החמות ישירות למייל