קניית רכב
רכבים חדשים | צילום אילוסטרציה: באדיבות המצלם

מה הביאה לעולם מהפכת הרכבים מ”יד אפס” ומה זה בכלל רכב חדש ללא קילומטראז’? • איך תרכשו רכב פרטי מבלי לשלם מקדמה שמנה ומבלי לאבד חודשי אחריות יצרן יקרים מפז? • ובכלל, יש אפשרות לרכוש מיד ראשונה בתקציב ובמימון נוח? • כל התשובות בכתבה שלפניכם

בעבר הלא רחוק, מי שרכש רכב חדש ישירות מהיבואן, נחשב עשיר… גם אם ניתנה לו האפשרות לשלם בתשלומים. זאת מפאת העובדה שהיה עליו להניח על השולחן “מקדמה” שמנה כבר בעת ההזמנה. מאז עברו מעט מים בירדן והרבה רכבים בכבישים והמציאות השתנתה לצמיתות.

חברות ציי רכב שהיו מודעות לקושי של לקוחות רבים לשלם מקדמה של עשרות אלפי שקלים (ואפילו אלפי שקלים), הציעו אפשרות לרכוש רכב מ”יד ראשונה”. קרי, הרכב נרכש מהחברות עצמן ולא מהיבואן הרשמי. הדבר אפשר לרוכשים אפשרויות מימון נוחות יותר וכולם יצאו נשכרים. גם היבואן שלא נדרש ליטול על כתפיו את סיכוני המימון של הלקוחות הפרטיים.

כולם? לא בדיוק. לצערנו קרו לא מעט מקרים בהם חברות ציי רכב נקלעו לקשיי תזרים מה שהשפיע ישירות על יכולתן להתקיים. מי ששילם את המחיר היו הרוכשים שלמגינת לבם – לא קיבלו את הרכב עליו שילמו במיטב כספם – זאת אומרת נתקעו עם התחייבויות מול גופי המימון וזאת מבלי שיהיה להם רכב ביד.

רכב חדש במימון חלומי

בשנים האחרונות נולד מודל מכירות חדש וייחודי שהולך וצובר תאוצה. במודל הייחודי החברה לא רוכשת רכבים חדשים ומוכרת אותם מיד לאחר מכן, אלא מקשרת בין הלקוח ליבואן ומסייעת לו להגיע לרכב לו הוא זקוק. גם היבואן יוצא נשכר שכן הוצאות הפרסום והשיווק שלו פחתו ויש גם מי ש”מסנן” עבורו לקוחות בעייתיים.

אם תהיתם מה ההבדל בין העסקאות השונות כאשר בכל מקרה הלקוח מקבל “רכב מהניילונים” עם אפס קילומטר, הרי שיש כאן הבדל תהומי ומהותי כפי שמסביר ירמיהו לוינסון מבעלי חברת ‘לוינסון רכבים’ שמתמחה בייעוץ לקראת רכישת רכב ובליווי לקוחות בתהליך בחירת הרכב ותנאי המימון לרכישתו.

בלוינסון מעסיקים יועצים מקצועיים ומנוסים שיודעים להתאים כל עסקת רכב ולתפור אותה בדיוק לפי צורכי הלקוח. באמצעותם ריכזנו עבורכם את חמשת הסעיפים המרכזיים והמשמעותיים עליהם כדאי לתת את הדעת טרם רכישת רכב חדש מיד ראשונה, וזאת כמובן מבלי לחרוג מהתקציב ולהישאר בטווח התשלום החודשי שמתאים בדיוק לכיס שלכם.

מעוניינים לקבל ייעוץ מהמומחים ביותר? מעוניינים לקנות רכב יד 00? השאירו כאן פרטים:

כיצד פועלת השיטה?

לשינוי ה”קטן” במבנה העסקה יכולה להיות השפעה מכרעת על משתנים רבים. שימו לב עד כמה הם קריטיים עבור רוכשי רכב חדש.

חדש מהניילונים באמת! בראש ובראשונה העברת התשלום ישירות ליבואן שלא דרך צד שלישי, מבטיחה ללקוח שהוא יקבל בוודאות את הרכב שרכש. בנוסף, העובדה שהרכב לא שייך בשום שלב לחברת ליסינג, מבטיחה שלא נעשה בו שום שימוש ושהלקוח מקבל אותו חדש ומהניילונים עמם הגיע מהמפעל.

אחריות מלאה! שנית, מכיוון שהרכב נרכש ישירות מהיבואן, האחריות עליו ניתנת מרגע הרכישה בפועל ולא מהרגע בו הוא יצא מידי היבואן לידי המתווך (חברת הליסינג). וזאת משום שכאשר קיים פרק זמן ארוך בין המסירה הראשונה מהיבואן לחברת התיווך (הליסנג) עד מעמד המסירה ללקוח, מאבד הרוכש תקופת אחריות יקרה! לעתים, בפרק הזמן הזה משתנה השנתון והרכב מאבד עוד אחוזים יקרים מערכו וזאת עוד טרם לחץ על דוושת הגז ואפילו טרם ראה אותה.

ללא אובדן ערך. נושא המחירון משמעותי במיוחד בעסקאות כאלו וזאת משום שכאשר הרכב לא נקנה מהיבואן ישירות אלא מ”יד ראשונה”, הוא מאבד מערכו באופן אוטומטי כ-15%. יוצא איפה שאם הרכב ייגנב חלילה או יינזק בצורה מוחלטת (טוטאל-לוס), סכום הביטוח לא יכסה את עלות הרכב בפועל!

הכל מקורי! לרכישה מהיבואן יתרונות נוספים: האבזור המותקן ברכב הינו מקורי בלבד, בשונה מזה המותקן על־ידי חברות חיצוניות בכדי לחסוך כסף. כמו כן, רק כאשר רוכשים רכב מ”יד אפס” הטסט תקף לשלוש שנים. בקנייה מיד ראשונה ישנו צורך לבצע טסט כבר מהשנה הראשונה. מדובר בעלות לא מבוטלת ובעיקר באיבוד זמן יקר.

ובאופן מפתיע, זה לא כל־כך יקר. בלוינסון מציעים אפשרויות מימון רחבות שיכולות להגיע עד מאה אחוזים משווי הרכב. במילים אחרות, בדיוק כפי שזה נשמע, תוכלו לקנות רכב חדש ללא כל מקדמה. גם הריביות על המימון נמוכות במיוחד ומתחילות ב-1.6% בלבד. בלוינסון מסבירים כי המטרה שלהם פשוטה: כל משפחה שרוצה רכב חדש, תוכל להגיע אליו בתנאים נוחים. אם תרצו תוכלו לקרוא לזה “רכב בר השגה”…

אולי יעניין אותך גם:

מעוניינים לקבל ייעוץ מהמומחים ביותר? מעוניינים לקנות רכב יד 00? השאירו כאן פרטים:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

התחדשנו בעמוד פייסבוק

עוזר דרוק מגיש: שר וחותם ‘דעת תורה’: רולי דיקמן עם הלהיט החדש

א חתונה טאנץ! יוס’ל לייפר, שמוליק לוטרמן ו’נשמה’ במחרוזת פול שמחה

החזן והזמר יוסי שוורץ שר מרטין וידרקר: “שאו שערים”

הקומזיצער דוד ברגר יחד עם דודי קאליש בשיר מתפילתו של “רבינו”!

וידרקר חוגג 85 ואברימי רוט מבצע את לחנו – “אשירה לד’ בחיי”

ושוב זאנוויל עם אתגרים מסוכנים על הבמה • צפו

אהר’לה סאמט באלבום: אוירא דארץ ישראל

“יעדער זינגט”: דודי קנופלר עם להיט פורימי

“קיימו וקיבלו”: רולי דיקמן מפתיע באידיש

תורה פארשטאנד: גרשי אורי ושרוליק קלצקין

“וישמיענו”: משה קאליש בלחן חדש

ניגון לעלוב: החדש של סאמט, דסקל ומלכות

מעוניין לפרסם בסמארט-מגזין?

שלח לנו פרטים ונחזור אליך בשמחה!

תחזית מזג האוויר

רגע לפני שאתה עוזב,

רצינו לעניין אותך ב-3 הכתבות החמות באתר

הרשם עכשיו ל'בחזית' לקבלת החדשות החמות ישירות למייל