המדריך המלא לבניית מסע שורשים משפחתי וקהילתי הכירו את עולם מסעות התוכן

בית כנסתעיח

הגעתם לגיל 60 - זו ההזדמנות שלכם למסע שורשים משפחתי לעולם היהודי של מזרח אירופה מתחילים עכשיו להכין את מסע השורשים המשפחתי להכרת העבר שלנו

יש גיל בחיים שאנו רוצים להכיר יותר את המורשת שלנו, להעמיק ולחקור בשורשים של המשפחה. להבין טוב יותר את המקורות ואת המקומות שבהם חיו אבות המשפחה. לשאיפה זו אנו מייחלים שיצטרף גם הדור הצעיר שיוכל להכיר גם הוא את העבר המשפחתי המפואר שלנו ושל העולם היהודי באירופה שלפני המלחמה

הגעתם לגיל שבו אתם מקבלים פרספקטיבה אחרת על העבר, זה הגיל שבו יש לכם את ההזדמנות לקחת את המשפחה למסע תוכן איכותי במזרח אירופה. מסע אל הקהילות שבהן צמחו המשפחות. לראות מקרוב את הכפרים, העיירות והערים שבהם התהלכו אבות המשפחה.

מסע משפחתי לגילוי השורשים הוא לא טיול נופש, הוא מסע תוכן עמוק. הוא מסע לגילוי העבר. השאיפה היא שהמסע ישמש ככלי להיכרות מעמיקה שלנו ושל המשפחה כולה עם העבר. כדי למצות את החוויה של המסע יש צורך בליווי של מדריכים מנוסים וצוות מקצועי. אלו ידעו להוביל את המשפחה בנקודות הציון באתרים השונים, כך שתקבלו את הפרספקטיבה הנכונה על העבר המשפחתי העשיר שלכם.

בעבר מסעות התוכן התמקדו בחלק הרוחני של המסע.  המסר היה ברור: מסעות אלו הינם מסעות רוחניים. אין צורך בתנאים נלווים, אפשר להסתפק באוטובוסים ישנים ומקרטעים ובלינה בבתי מלון שידעו ימים יפים יותר.

בעולם של היום הכל שונה. משתתפי מסעות התוכן רוצים לקבל את החוויה הרוחנית שלהם בלי לוותר על הרמה התיירותית הגבוהה. מסע שורשים שמשתלב עם התנאים הנוחים והמפנקים של התיירות העכשווית.

השילוב של חומר ורוח, תוכן ותיירות דורשים ניסיון משולב הן בתחום התוכן והן בתחום התיירות. את המוצר המושלם עבורכם בנתה בניסיון רב שנים חברת  בּעִקבוֹת. החברה מפיקה ומוציאה מידי שנה מסעות תוכן רבים ברמה תיירותית גבוהה ביותר לעבר המפואר של יהדות מזרח אירופה.

הניסיון הרב של חברת בּעִקבוֹת מאפשר לה לבנות לכם  מסע התואם למידותיכם. להבין את לעומק את המקומות שאתם מבקשים לבקר בהם והאופי של האנשים שתרצו לשתף אתכם במסע, על מנת להתאים לכם את המסע המושלם שיישאר חרוט אצלכם ואצל בני המשפחה לשנים ארוכות.

מסע שעוד ידובר בו רבות במשפחה, ממתין לכם בחברת  בּעִקבוֹת והגיע הזמן להתחיל לתכנן את היעד.

חברת  בּעִקבוֹת המתמחה בארגון והפקת מסעות תוכן למגוון רחב של קהלי-יעד בעקבות סיפורו המרתק של העם היהודי בפולין, אוקראינה, ליטא, לטביה, בלארוס וברחבי אירופה. לחברה מוניטין רב-שנים של דיוק ומצוינות הודות לתפיסת מסע ייחודית ובלעדית הרואה בו מכלול שלם של תוכן ושל  חוויה תיירותית אחד המוטיבים הבולטים במסעות הוא ‘מנהל המסע’ המשמש “הדבק המחבר” בין כלל רכיבי המסע. הוא מהווה פונקציה ייחודית לחברת  בּעִקבוֹת ותפקידו לוודא לאורך כל המסע כי הדרישות שלכם נענות והמסע מתנהל באופן שתוכנן מראש.

אלי בן גד מנכ”ל  בּעִקבוֹת מספר על ההחלטה לבנות מסעות המשלבים עולם של תיירות ותוכן: ‘אני הגעתי מעולם של תיירות אל עולם מסעות התוכן’ מספר בן גד. ‘גיליתי שיש חלוקה ברורה.; יש תיירות תוכן שבה אתה מקבל רק משהו בשביל הנשמה ויש תיירות רגילה ששם יש הכול חוץ מנשמה. כאן הבנתי שאנחנו בני אדם וכדי לקבל חוויית תוכן אנחנו זקוקים גם לחומר. ברוח החזון הזה בניתי ביחד עם הצוות המקצועי שלי את המסעות הייחודיים שלנו שהם חוויה עמוקה במסע  אל השורשים של העם היהודי והסבל שהיה מנת חלקו בימי השואה האיומה. שאליה נלווית מעטפת תיירותית ברמה הגבוהה ביותר בלי שום פשרות. המשתתפים הרבים במסעות שלנו מהארץ ומחו”ל שחזרו נפעמים  הם העדות לכך שהצלחנו לפצח את השיטה ולהעצים את החוויה בתמהיל הנכון והמדויק’

מעוניינים לארגן מסע תוכן גם בשביל הנשמה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

סגירת תפריט

רגע לפני שאתה עוזב,

רצינו לעניין אותך ב-3 הכתבות החמות באתר

הרשם עכשיו ל'בחזית' לקבלת החדשות החמות ישירות למייל